20 sierpnia 2011

Garść informacji z obozu Ścianki


Przede wszystkim na dzień 15 października wyznaczona została data premiery długo oczekiwanej płyty, piątej w karierze i pierwszej nagranej w nowym składzie. Tytuł nie został jeszcze oficjalnie podany, anglojęzyczny materiał prezentowany jest już jednak na koncertach od lat, jego ilość zaś może potwierdzać powtarzane tu i ówdzie plotki, że nowy album Ścianki będzie wydawnictwem dwupłytowym.

Już 25 sierpnia odbędzie się natomiast premiera zapowiadającej go EP-ki, zwierającej utwór Shifting The Night For Tomorrow oraz dwanaście remiksów będących wynikiem konkursu ogłoszonego na Facebooku Ścianki.

Ponadto powinno być już dostępne nowe DVD zarejestrowane w czasie występu duetu Cieślak/Kowalczyk w Chłodnej 25 w Warszawie zimą 2010 roku, a wśród zapowiedzi znaleźć można również informację o planowanym wydaniu „materiału z improwizowanej sesji z 2004 w trójmiejskim składzie mieszanym”.

Wszystkie wydawnictwa Ścianki, jak i zaprzyjaźnionych projektów, ukazują się pod szyldem oficyny My Shit In Your Coffee i zakupić będzie je można za pośrednictwem sklepu internetowego. [Wojciech Nowacki]