31 sierpnia 2011

Roczek DNA muzyki!


Jest czterdzieści kilka minut po północy, a więc jest już 31 sierpnia, a DNA muzyki skończyło właśnie roczek! Zapraszamy do posłuchania audio-życzeń nagranych dla nas przez muzyków i znajomych.

Rok temu wrzuciłem tu pierwszy tekst - recenzję rewelacyjnego albumu port-royal, Dying In Time. Bardzo mi zależało by Włosi rozpoczęli swoimi głosami urodzinowe nagranie, jednak nie udało się - napisali, że chętnie, ale są w trasie, a ponieważ są "retro", mają przy sobie tylko starą Nokię.

31 sierpnia 2010 roku, jeszcze nie było tu nawet szablonu, a co do nazwy miałem poważne wątpliwości (wiedziałem, że złośliwcy będą wspominać o dnie muzyki). Przez ten rok sporo się zmieniło. Nawiązałem kontakt z grupą ludzi, którzy pomogli mi to miejsce rozkręcić. W kolejności chronologicznej byli to: Agnieszka Hirt, Paweł Samotik, Monika Pomijan, Tomek Milewski i Wojtek Nowacki. W między czasie pojawił się także Grzesiek Kopeć, który na co dzień piszę dla WAFP!, a dorywczo wspomina u nas swoje ukochane starocie. Chciałbym im wszystkim gorąco podziękować!

W nagraniu pojawiły się życzenia od (w kolejności) zespołu Stan Snu, mojego znajomego - Lopeza, mojej siostry - Magdy, Grégoire Fray z zespołu Thot, wokalistki Kelli Ali, Olivier'a z zespołu Moon Prototype, zespołu Alone, załogi WAFP!, Justyny z Astropath, Sashy Raskina, zespołu Trinite, zespołu Lord Stereo, jazzmana Wojciecha Staroniewicza i Davida z Prince Of Tennis.

Dziękujemy tym, którzy się nagrali, a także naszym czytelnikom!

[Michał Nowakowski]