2 kwietnia 2013

DNA: Rekrutacja


DNA muzyki jest blogiem z prostym pomysłem na siebie. Nie zależy nam na 7 tys. fanów na Fejsbuku. Nie śnimy po nocach o naszym logo umieszczonym na co drugiej płytowej nowości. Nie chcemy stać się dostawcą notek prasowych. Nie będziemy muzycznym serwisem.

Polska blogosfera muzyczna jest żywym i fascynującym miejscem. Rosnąca liczba stron internetowych jest jednak wartością dyskusyjną. Nie wiemy, co wyłoni się z trwającego aktualnie okresu "burzy i naporu". Istnieją blogi świetne i niedoceniane, istnieją też popularne, ale o dyskusyjnej wartości. Gdzie w tej informacyjnej nawałnicy miejsce dla DNA muzyki?

Chcemy wyróżniać się dobrymi, merytorycznymi tekstami. Bez bufonady i ledwie skrywanego braku kompetencji. Już teraz oferujemy Wam obszerne recenzje i unikalne cykle felietonistyczne. I mamy zamiar oferować Wam ich więcej.

Jeśli zatem macie czas i chęci - napiszcie do nas. Poszukujemy niewielkiego grona stałych autorów o różnych zainteresowaniach i szerokich horyzontach muzycznych. Nie wymagamy wiele. Jedynie odpowiedniej wiedzy o muzyce i umiejętności pisarskich. Nie oferujemy też wiele, poza możliwością zainteresowania czytelników swoim zdaniem oraz satysfakcją z publikowania swoich tekstów i współtworzenia dobrego bloga. Sami bowiem tej satysfakcji czerpiemy wiele.

Zachęcamy zatem! Napiszcie parę słów o sobie, podeślijcie próbki swoich tekstów na adres [dnamuzykinet@gmail.com]. Z pewnością odpowiemy i wspólnie zobaczymy, co z tego wyniknie! [Wojciech Nowacki]