31 sierpnia 2013

Trzecie urodziny Dna Muzyki. Muzyczna pocztówka

Na początku był tylko Michał Nowakowski i jego recenzja krążka Port Royal. To było dawno temu, kiedy jeszcze wizja świętowania mojego osobistego ćwierćwiecza była zamglona. Mamy już trzy lata i wiele się zmieniło oprócz miłości do muzyki. Zmieniło się nam logo. No i władza się zmieniła. Nie tylko u nas zresztą. W każdym razie królewską pałkę dzierży Wojciech Nowacki i dla niego też przemyciłam małą niespodziankę (mam nadzieję że zauważysz Wojtku). Wojtek chyba wolałby być królem Republiki Czeskiej, ale to przecież nie tajemnica, no nie czytacie bohemofilii?

Wracając do sedna sprawy... Udało mi się namówić kilku szalonych muzyków, aby nagrali życzenia dla dwójki nieco zwariowanych ludzi, którzy tworzą bloga o nazwie sugerującej dno i wcale im to nie przeszkadza. W dwudziestej ósmej sekundzie śmieje się ryba (ryba jest z Gdyni i gra na rożnych rzeczach). Wielkie podziękowania dla Kamili i Filipa z zespołu Dżindżer Projekt, którzy podobnie jak ja zauważyli że się starzeję. Dalej: Pęto Squad, Kiev Office, Joe Kickass, Wojciech Staroniewicz, Stardust Memories, i Maciej Domagalski, którego przedstawiałam wam kiedyś jako Kordiana Trudnego. I bardzo wierzę w to, że jego życzenia się spełnią i kiedyś będziemy przybijać piątki Radiohead. A! i Kordian mówi dużo ważnych rzeczy o nas, a jest umieszczony na końcu, dlatego trzeba koniecznie wysłuchać całości!

Grafikę urodzinową przygotowała dla nas uzdolniona młoda artystka Ewa Juszczuk, której portfolio zobaczycie po kliknięciu tutaj. Jak widać na załączonym obrazku, sprawa jest poważna. To jest tak jak z odżywianiem, jeśli nie dbacie o swoje ciało to zacznie się psuć. No a my z Wojciechem bardzo byśmy nie chcieli żebyście zaczęli masowo znikać. Dlatego dla dobra swojego i naszego - prosimy -  czytajcie nas, bo ta niebieska diablica jest na prawdę okropna!

A teraz proszę ładnie odtworzyć muzyczną pocztówkę i razem z nami zaśpiewać be my, be my dna[Agnieszka Hirt]